Sádrokartony

Plánujete rekonstrukci interiéru? Chcete svoji půdu přestavět na obytné prostory? Anebo potřebujete tepelnou, protihlukovou nebo protipožární izolaci? Ve všech těchto případech přichází na řadu sádrokarton. Vybereme pro vás ten správný typ, velikost i tloušťku izolace sádrokartonových desek a zajistíme montáž na klíč.

4 důvody pro montáž sádrokartonu

  1. Práce se sádrokartonem je velmi rychlá a čistá – vše probíhá za sucha.

  2. Sádrokarton je nehořlavý, takže s ním podstatně klesá riziko požáru.

  3. Díky tomuto materiálu bude mít vaše budova lepší tepelné a protihlukové parametry. Pokud ale bojujete s nadměrným hlukem, podívejte se na naši zvukovou izolaci, kdy sádrokartonové desky kombinujeme s minerální vatou.

  4. V interiéru může sádrokarton působit jednoduše a nenápadně, ale i výrazně. Lze jej totiž různě tvarovat a ohýbat, a tím vzniknou designové prvky, které oživí váš byt, dům nebo kancelář.

Montujeme tyto sádrokartonové konstrukce

Instalujeme všechny druhy sádrokartonu: klasický bílý sádrokarton, který se hodí do všech místností kromě těch, v nichž se drží vlhkost. Vůči vodě je vysoce odolný zelený sádrokarton, který je impregnovaný a dává se do koupelen, kuchyní nebo třeba sušáren. Jestliže řešíte obložení krbu nebo komínu např. v podkroví, nabídneme vám červený sádrokarton – tyto desky jsou určené vysloveně pro požárně odolné konstrukce.

POPTAT SÁDROKARTON

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.