Akustické podhledy

S našimi akustickými stropními podhledy dosáhnete dokonalé akustiky v divadelním sále, kancelářích open space, domácí zkušebně a na mnoha dalších místech. Navrhneme ideální řešení pro váš prostor a stropní podhledy na klíč instalujeme.

Jaké akustickou izolaci používáme?

Kazetové sádrokartonové podhledy od výrobců Eurocoustic, Ecophon, Rockfon a AMF – z širokého spektra jejich produktů pro vás najdeme ten, který bude pro vaše účely nejlepší.

3 výhody akustiky od nás

  1. Najdeme řešení pro každý prostor – od kulturních a přednáškových sálů, kde akustika odstraní nežádoucí ozvěnu a podpoří srozumitelnost řeči až po open space nebo třeba školní jídelny. Zde díky akustické izolaci odpadne problém s přílišným šířením zvuku.

  2. Poradíme si s místy, kde jsou specifické požadavky: akustické podhledy instalujeme v tělocvičnách, kde musí být izolace odolná vůči nárazům míče, v plaveckých halách, kde je vlhké prostředí, ve zdravotních zařízeních, kde jsou vysoké nároky na hygienu atp.

  3. Podhledy mohou být nenápadné, ale stejně tak se mohou stát výrazným estetickým prvkem interiéru. Záleží jen na vás.


POPTAT AKUSTICKÉ PODHLEDY

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.