ceník

Uvažujete o stavbě domu, či rekonstrukci starého bytu nebo domu? V takových případech se vždy vyplatí obrátit se na odborníky, neboť jakýkoliv chybný stavební zákrok, nebo nesprávná montáž, se vám může v konečném důsledku velice prodražit. Proto vám nabízí své služby stavební firma se sídlem ve Velkém Meziříčí, která ovšem svou působnost neomezuje pouze na Vysočinu či Jihomoravský kraj, ale prakticky na celou Českou republiku.

Jedna ze stavebních sekcí této firmy se specializuje na sádrokartony a jejich montáž zejména v současnosti velice oblíbených půdních vestavbách. Provádí i zateplování, izolace a úpravy fasád v souladu s podmínkami, které jsou stanoveny pro schválení dotace v rámci akce Zelená úsporám. 

Stačí nás kontaktovat na naší e-mailové adrese nebo prostřednictvím formuláře, který naleznete na našich webových stránkách. Ihned se s vámi spojíme a na základě vzájemné dohody se dostavíme k vám, abychom mohli podle konkrétních podmínek navrhnout odpovídající postup stavebních prací a zcela nezávazně zpracovat předběžnou cenovou nabídku.

Cena bude záviset na vašem výběru materiálů, jejichž nabídka v sortimentu sádrokartonu je dostatečně široká, aby si vybral každý podle svých představ a finančních možností.

Pokud byste požadovali pouze předběžnou orientační cenu, můžeme vám ji zaslat na základě vámi předložených konkrétních požadavků, projektové dokumentace nebo alespoň obecného popisu.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.